Serander.Net | Karadeniz Kültürü... Karadeniz tarihi, kültürü ve folkloru!

Çar01172018

Son GüncellemeCts, 25 Şub 2017 8pm

Back Buradasınız: Ana Sayfa Hakkımızda Kullanım Şartları

Serander.Net | Kullanım Şartları

Serander.Net internet sitesi; Serander.Net internet sitesine ait tüm ana ve alt internet siteleri anlamını taşımaktadır. Lütfen Serander.Net internet sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz.

Kullanım Şartları

· İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Serander.Net internet sitesi'nin ve bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Serander.Net’ in yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

· Serander.Net internet sitesi'ni ziyaret edenlerin, forum sayfaları ve yorum platformlarına katılanların, reklâm ve sponsorluk veren şirketlerin, internet sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, Serander.Net logosunun, Ana sayfa ile alt bölüm bağlantılarının Serander.Net dışı internet sitelerinde kullanımı, Serander.Net’ in ileriki zamanlarda vereceği diğer (sohbet odası, on-line mesaj, forum v.b.) hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından Serander.Net sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dâhil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, İnternet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Serander.Net’ in hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta birlikte Serander.Net'te yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olup, işbu internet sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

· Serander.Net internet sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistikî şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Serander.net tarafından garanti edilmemektedir.

· Serander.Net internet sitesi’nde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistikî şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Serander.Net’in hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

· Serander.Net site içeriğinde yer alan tüm yazılar, makaleler, bilgiler, genel olarak yayına sunulan yazılı ve görsel tüm materyaller öncelikli olarak birinci elden sahiplerine ulaşılarak alınan izinler doğrultusunda yayınlanmakta olup, bunun dışında kaynaklarına ulaşılamadığı durumlarda tüm bu materyaller kaynak belirtilerek (İster internet sitesi olsun, ister şahıs/kurum olsun) yayınlanmaktadır. Bu konuda oluşabilecek olan her türlü problem için Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine e-mail göndererek irtibat kurulabilmektedir.

· Serander.Net internet sitesi çalışanları tarafından yapılan her türlü röportaj, haber, video kayıtları vs. gibi çalışmaların hiçbirisi Serander.Net internet sitesi yönetiminin izni olmaksızın farklı platformlarda (diğer internet siteleri, forum siteleri, gazete ve dergi vb. gibi) yayınlanamaz. Bu ve bunun gibi talepler için Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine e-mail gönderilerek müracaat edilebilir. Serander.Net'e yazarları tarafından gönderilen tüm yazılı ve görsel materyallerin sorumlulukları kendilerine ait olmakla beraber, bu yayınların doğurabileceği maddi ve manevi zararlar yine çalışma sahiplerinin kendilerini bağlayacaktır.

· Serander.Net'te yer alan yazılı ve görsel materyallerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

· Serander.Net internet sitesi tarafından internet sitesi bünyesinde görev alan (yazarlar, içerik hazırlayıcılar ve çalışanlar) kişi ve kişilere verilmekte olan serander.net uzantılı e-mail hesaplarının güvenilir bir şekilde kullanımı, kullanıcı hesapları ve şifrelerinin korunması tamamen kullanıcıların sorumluluğunda olup, e-mail hesaplarının kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Serander.Net’in hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir. Ayrıca, kişisel e-mail hesapları tamamen kullanıcılarını bağlamakta olup Serander.Net internet sitesini hiçbir şekilde temsil edemez.

· Serander.Net internet sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Serander.Net’ e ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Serander.Net tarafından beyan ve iş bu Serander.Net internet sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

· Serander.Net'te yer alan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

· Serander.Net, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Serander.Net © | Karadeniz Kültürü...

İnternet Sitesi Yönetimi

Güncelleme: 01 Ocak 2013

Karadeniz Folkloru (Halk Bilim)

Karadeniz Tarihi

Karadeniz Tarihi

Karadeniz Tarihi
Karadeniz Tarihi ile ilgili en geniş bilgiler Serander.Net'te!

Karadeniz Folkloru (Halk Bilim)

Karadeniz Folkloru (Halk Bilim)
Karadeniz Halk Kültürü ile ilgili bilmedikleriniz Serander.Net'te!

Gezi & İnceleme

Karadeniz Gezi & İnceleme
Karadeniz hakkında Gezi İnceleme yazılarıyla çok şey bulacaksınız.

Karadeniz Türküleri

Karadeniz Türküleri
Karadeniz Türküleri ile ilgili en geniş bilgiler Serander.Net'te!

Röportaj ve Söyleşiler

Röportaj & Söyleşi
Röportajlarımız ve Söyleşilerimizi keyifle okuyacaksınız...